Efekty zastosowania osocza bogato płytkowego

Medycynę estetyczną cechuje ciągły rozwój. Wskazuje na to choćby zabieg o przy którym wykorzystywane jest osocze bogatopłytkowe. Kalisz  umożliwia swoim mieszkankom skorzystanie z tego

Osocze bogatopłytkowe - Kalisz umożliwia swoim mieszkankom skorzystanie z tego nowoczesnego zabiegu. 1332122199(43)
Osocze bogatopłytkowe – Kalisz umożliwia skorzystanie z nowoczesnego zabiegu.

nowoczesnego zabiegu. więcej to jedno z miejsc, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientek.

Jakich efektów spodziewać się po zabiegu osoczem bogatopłytkowym?

Efektem zastosowania serii zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego jest wygładzenie zmarszczek, fałd skórnych, oraz odmłodzenie i ujednolicenie poszarzałego kolorytu skóry. Specjaliści z zakresu medycyny estetycznej w Kaliszu rekomendują zabieg, gdyż skóra staje się lepiej ukrwiona, a procesy odnowy przebiegają znacznie szybciej. Efektem zastosowania osocza bogatopłytkowego jest znaczne wygładzenie i odmłodzenie skóry, a twarzy dodaje blasku.

Mieszkańcy Kalisza często poddają się zabiegowi wstrzyknięcia osocza bogatopłytkowego do leczenia nadmiernego wypadania włosów. Regeneracja i stymulacja komórek skóry powoduje odrost większej ilości i mocniejszych włosów. Zabieg sprawdza się u kobiet i mężczyzn we wczesnej fazie łysienia. Osocze bogato płytkowe polecane jest wszystkim którzy dostrzegają u siebie oznaki starzenia się skóry. Warto się na nie zdecydować szczególnie wtedy, gdy skóra staje się wiotka, sucha, zmęczona i pozbawiona elastyczności.