Czym wyróżniają się foteliki Axkid?

 

Dla niektórych klientów www.sklep-tosia.eu/axkid-rekid_p2790_k178_m136 Axkid nie różni się niczym od innych fotelików dostępnych na rynku. Przynajmniej do momentu, gdy zapoznają się z jego opisem. Okazuje się, że standardowy wygląd kryje w sobie mnóstwo szczegółów zapewniających komfort i maksymalne bezpieczeństwo dziecka w podróży. Już sam wygląd gwarantuje dobrą jakość i stabilność. Dlaczego warto rozważyć zakup fotelika Axkid?

 

 

  • Jest to model, któremu można zaufać. Przeszedł rygorystyczne testy zderzeniowe Test Plus. Bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze dla twórców tego sprzętu.
  • Axkid to fotelik przeznaczony zarówno dla maluchów, które dopiero co ukończyły dziewiąty miesiąc życia, jak i dla pięciolatków. Dzięki regulacji przez kilka lat możemy nie wymieniać fotelika.
  • Czyszczenie tapicerki w przypadku fotelika Axkid to bułka z masłem. Można ją zdjąć i wyprać w pralce w temperaturze 30 stopni Celsjusza.
  • Miękka otulina wokół pasów bezpieczeństwa sprawia, że nic nie wrzyna się maluchowi w ciało, unikniemy również efektu nagrzania pasów.
Foteliki Axkid to aż pięć opcji odchylania oparcia, co daje możliwość dostosowania do potrzeb dziecka.114769(33)
Foteliki Axkid to aż pięć opcji odchylania oparcia.

 

Foteliki Axkid to aż pięć opcji odchylania oparcia, co daje możliwość dostosowania do potrzeb dziecka.
Ten rodzaj fotelika montowany jest tyłem do kierunku jazdy, co podobno jest najbezpieczniejszą pozycją dla dziecka podróżującego samochodem.